האם עדיף לרכוש מלגזה או לשכור? - יו.די.אס. אינטרנשיונל בע"מ
 
 
 
 
שינוע , ציוד אחסון והרמה  - יו.די.אס. אינטרנשיונל בע"מ
 
 
 
 
 
חיפוש:
קטגוריות:
 
 
 
 
 
 
 
 
ברוכים הבאים לאתר החדש של חברת יו.די.אס. אינטרנשיונל בע"מ

עברנו לכתובת חדשה!!! 
תמצאו אותנו ברחוב האורגים 36, אזור תעשייה חולון

תמונות מ
ערב הוקרה לרגל גמר פרוייקט כלי רכב חשמליים- צה"ל


ייבוא ושיווק של ציוד הרמה, שינוע ואחסון


שירות אחזקה ותיקונים בסטנדרטים הגבוהים ביותר
 
 
 
 
 
 
 

האם עדיף לרכוש מלגזה או לשכור?

 
 

ישנם מנהלי פרויקטים רבים, כמו גם בעלי מפעלי תעשייה או מחסנים רחבי ידיים, הזקוקים למלגזות ומתקשים להחליט האם מוטב שישכרו מלגזות או שמא מומלץ דווקא שירכשו מלגזה אחת או יותר. שירותי ההשכרה הם אפשרות חדשה יחסית שכן עד לא מזמן לא ניתן היה אלא לרכוש מלגזה בלבד. עם זאת, כיום ישנן יותר ויותר חברות המספקות את השירות הזה, המתאים בעיקר למקרים שבהם המלגזה דרושה לעבודות זמניות וחד פעמיות.

בכל מקרה אחר, ההמלצה הגורפת בפי המומחים בתחום היא לתת עדיפות לרכישת מלגזות חשמליות, מטעמים שיובהרו במאמר שלפניכם. 
 

חיסכון לטווח ארוך

 

החיסרון המרכזי של רכישת מלגזות חשמליות או כל סוג אחר של מלגזות לצורך העניין הוא העלות הגבוהה שלהן. ישנם רבים המאמינים כי יוכלו לחסוך את עלות הרכישה ופשוט לשלם מדי פעם לבעלי המלגזה סכום נמוך יחסית של כסף בעבור שכירת שירותיה. שימו לב, מדובר בטעות טקטית שכן הניסיון לחסוך מעט כסף בטווח הקצר יכול לעלות לכם ביוקר בטווח הארוך.

מחירי המלגזות המודרניות יורדים בהתמדה ולעומת זאת עלות ההשכרה היומית של מלגזה רק הולכת ועולה, על רקע הביקוש הגבוה. אי לכך, לפני שאתם מבזבזים סכומים רציניים של כסף באופן קבוע, נסו לחשב את העלויות הצפויות לכם במשך חודש, חצי שנה ושנה, והבינו בעצמכם האם מדובר בסיפור משתלם או לא. אם אתם לא מתמחים בחישובי הוצאות עתידיות, אספו את כל הנתונים הרלוונטיים ופנו לאיש מקצוע. ברוב המקרים תגלו כי מבחינה כלכלית לטווח הארוך רכישת מלגזה עדיפה עשרת מונים על פני האפשרות של שכירת מלגזה.  

 

איכות המלגזות המושכרות

 

כל חברהה משכירה מלגזות חשמליות או כאלו המונעות באמצעות סולר, מפעילה שירותי אחזקה ייעודיים ומקפידה על כך שהמלגזות יימצאו במצב תחזוקתי טוב ככל האפשר. עם זאת, חשוב לזכור כי אף מפעיל לא מתייחס למלגזה מושכרת באותו האופן שבו היה מתייחס למלגזה שנרכשה על ידי מנהל האתר או בעל העסק. אי לכך, המלגזות המושכרות לרוב נמצאות במצב תחזוקתי לא מזהיר במיוחד.

כל זאת מבלי להזכיר כמובן שמדובר במכונות שעובדות בצורה אינטנסיבית במיוחד. נסו לרגע לחשוב איזה רכב פרטי הייתם מעדיפים – רכב שליחויות הנמצא בשימוש אינטנסיבי על ידי נהגים רבים, או רכב שישרת אתכם ורק אתכם לאורך זמן. 

 

מכירה לאחר השימוש

 

אם אתם לא בטוחים לגמרי שאכן תזדקקו למלגזה למשך מספר שנים ולכן פוזלים לכיוון האפשרות של מלגזות להשכרה, קחו בחשבון שמדובר בכלי עבודה השומרים על ערכם באופן יחסי. המשמעות היא שבבוא הזמן, כאשר תחליטו שהגיע הזמן להיפרד מהמלגזה שרכשתם, תוכלו למכור אותה במחיר גבוה יחסית, הקרוב למחיר שבו רכשתם אותה. 

לקבלת פרטים נוספים על מלגזות, אתם מוזמנים ליצור קשר עם אנשי המקצוע המומחים של חברתיו.די.אס אינטרנשיונל בע"מ בטלפון מספר 03-5599811. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
www.uds.co.il רח' האורגים 36 (פינת רחוב המנור) אזור תעשייה חולון,
מיקוד 5885966
 טל': 03-5599811  |  פקס: 03-5584086  |  דוא"ל: udsltd@netvision.net.il