המדריך למלגזות חשמליות - יו.די.אס. אינטרנשיונל בע"מ
 
 
 
 
שינוע , ציוד אחסון והרמה  - יו.די.אס. אינטרנשיונל בע"מ
 
 
 
 
 
חיפוש:
קטגוריות:
 
 
 
 
 
 
 
 
ברוכים הבאים לאתר החדש של חברת יו.די.אס. אינטרנשיונל בע"מ

עברנו לכתובת חדשה!!! 
תמצאו אותנו ברחוב האורגים 36, אזור תעשייה חולון

תמונות מ
ערב הוקרה לרגל גמר פרוייקט כלי רכב חשמליים- צה"ל


ייבוא ושיווק של ציוד הרמה, שינוע ואחסון


שירות אחזקה ותיקונים בסטנדרטים הגבוהים ביותר
 
 
 
 
 
 
 

המדריך למלגזות חשמליות

 
 

מלגזות חשמליות, המילה האחרונה בתחום המלגזות, הן בעלות יתרונות רבים מספור בהשוואה למלגזות המופעלות באמצעות סולר, בנזין או גז פחמימני מעובה. אם אתם נמצאים בתקופה האחרונה בלבטים בנוגע למלגזות המתאימות ביותר עבור הצרכים שלכם, הגעתם למקום הנכון. במאמר שלפניכם נפרט אודות המאפיינים של המלגזות החשמליות, על מנת שתוכלו להבין האם הן מתאימות לצרכים שלכם ויכולות לשרת אתכם נאמנה. 
 

המאפיינים המרכזיים של מלגזות חשמליות

 

  • מלגזות חשמליות הן מלגזות קומפקטיות יותר בהשוואה למלגזות הפועלות באמצעות סולר, בנזין או גז. הממדים הצנועים של המלגזות החשמליות מאפשרים להן לנוע בקלות רבה יחסית באזורים צפופים או במעברים צרים במחסנים, למשל. כמו כן, יכולת התמרון של המלגזות החשמליות לרוב טובה יותר בהשוואה לסוגים אחרים של מלגזות. 
  • המלגזות החשמליות נחשבות לשקטות מאוד בהשוואה למלגזות האחרות ולכן מתאימות במיוחד לתפעול באזורים שבהם רעש יכול להוות מטרד של ממש ולחבל באיכות העבודה במקום. 
  • המלגזות החשמליות לא פולטות במהלך עבודתן גזים רעילים לאוויר ולכן ניתן לעשות בהן שימוש גם בחללים קטנים, סגורים ולא מאווררים. לעומתן, המלגזות הפועלות באמצעות בנזין, סולר או גז, יכולות להוות סכנה של ממש לבריאות העובדים במקום. 
  • עלויות התפעול של המלגזות החשמליות נמוכות יחסית וכן יש לציין כי הן דורשות הרבה פחות תחזוקה בהשוואה למלגזות שלא פועלות באמצעות מנוע חשמלי.

 

באילו מצבים לא ניתן להשתמש במלגזות חשמליות?

 

הדגמים המודרניים של המלגזות החשמליות מצוידים במצבר הניתן להחלפה מהירה. אי לכך, ניתן לעשות שימוש במלגזות החשמליות המודרניות, גם כשמדובר באתר שפועל מסביב לשעון.הדגמים הפשוטים יותר, לא יוכלו לספק עבודה רציפה וידרשו הטענה של מספר שעות במהלך העבודה, בהתאם לדגם ונפח העבודה.

כמו כן, המלגזות החשמליות לא מתאימות לעבודה בכל שטח שהוא, כשלרוב תינתן עדיפות להפעלה של מלגזות אלו באזורים בהם פני הקרקע שטוחים יחסית ולא מאתגרים מבחינת עבירות.  

 

כיצד ניתן לשמור על תקינות המלגזה החשמלית לאורך זמן?

 
אמנם אין צורך להחליף במלגזות החשמליות מסננים ושמנים, אך חשוב ביותר לבדוק את כמות המים במצבר באופן קבוע ויומיומי. בנוסף לכך, ישנה חשיבות עליונה לבדוק מדי יום לפני תחילת העבודה את מצב הטעינה, תקינות הכבלים ותקינות מערכות ההיגוי וההרמה.

יש גם לערוך טיפול יסודי אחת לחצי שנה לכל הפחות במוסך מורשה ואפילו מומלץ להביא את המלגזה לבדיקת מוסך שגרתית אחת לארבעה חודשים. כמו כן, ישנן בדיקות שיש לבצע אחת לשנה כשהכוונה היא לבדיקת הרישוי השנתית ולבדיקה של מהנדס מומחה למתקני הרמה. דאגה קבועה לתחזוקת המלגזה והתייחסות לכל תקלה או תמרור אזהרה, יאפשרו לכם ליהנות מהמלגזה החשמלית שלכם למשך שנים רבות.

לקבלת פרטים נוספים על מלגזות חשמליות או על מלגזות מסוגים שונים, אתם מוזמנים ליצור קשר עם אנשי המקצוע המומחים של חברת יו.די.אס אינטרנשיונל בע"מ בטלפון מספר03-5599811. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
www.uds.co.il רח' האורגים 36 (פינת רחוב המנור) אזור תעשייה חולון,
מיקוד 5885966
 טל': 03-5599811  |  פקס: 03-5584086  |  דוא"ל: udsltd@netvision.net.il