טיפים לעבודה בגובה - יו.די.אס. אינטרנשיונל בע"מ
 
 
 
 
שינוע , ציוד אחסון והרמה  - יו.די.אס. אינטרנשיונל בע"מ
 
 
 
 
 
חיפוש:
קטגוריות:
 
 
 
 
 
 
 
 
ברוכים הבאים לאתר החדש של חברת יו.די.אס. אינטרנשיונל בע"מ

עברנו לכתובת חדשה!!! 
תמצאו אותנו ברחוב האורגים 36, אזור תעשייה חולון

תמונות מ
ערב הוקרה לרגל גמר פרוייקט כלי רכב חשמליים- צה"ל


ייבוא ושיווק של ציוד הרמה, שינוע ואחסון


שירות אחזקה ותיקונים בסטנדרטים הגבוהים ביותר
 
 
 
 
 
 
 

טיפים לעבודה בגובה

 
 

כאשר אנו עובדים בגובה, חשוב לנו לדעת כיצד לעשות זאת בצורה הבטוחה ביותר.
עבודה בגובה מסוכנת ובעלת פוטנציאל גבוה לשיבושים, אולם כאשר עושים שימוש בציוד נכון וכאשר נוקטים את אמצעי הזהירות המתאימים, ניתן לצמצם פגיעות בצורה משמעותית וליצור סביבת עבודה בטוחה אשר בעזרתה ניתן לבצע פעולות רבות. 

 

אז הנה כמה טיפים לעבודה:

 

אבטחו את עצמכם- כאשר אנו עובדים בגובה, חשוב ביותר שנאבטח את עצמנו מפני נפילות. ציוד עבודה מתאים יסייע לכם בקשירת עצמכם לגג המבנה עליו אתם עובדים, או לכל נקודה אחרת בו, כך שגם במקרה של נפילה תישארו בטוחים במקומכם, ולא תסתכנו בפציעות מסוכנות ומיותרות. כמו כן,חשוב לאבטח את כלל הציוד עמו אנו עובדים בכדי למנוע מצב בו הוא נופל ופוגע בעוברי אורח או פועלים אחרים, וגם לכך נדרש ציוד עבודה בגובה ייעודי. 

 

השתמשו בציוד מגן- ציוד עבודה בגובה כולל בין היתר ציוד מגן כגון קסדות, כפפות ומגנים אחרים. הציוד נועד בכדי לשמורעליכם במקרים בהם קרתה תקלה ואתם עומדים בפני פגיעה מסוימת. שימוש בציוד מגן מסייע בצמצום הנזק מהפגיעה ובמניעת פציעות חמורות בשל נפילה, נפילת חפצים או כל פגיעה אחרת אשר מסכנת אתכם כאשר הנכם עובדים בגובה רב. 

 

וודאו כי סביבת העבודה נוחה- כאשר אנו עובדים בגובה, חשוב שנרגיש בנוח, ולא נצטרך לדאוג לבטיחותנו בכדי שנוכל לבצע את העבודה כראוי וכן לא להעמיד את עצמנו בסכנה. לשם כך יש להשתמש בציוד עבודה כגון במות הרמה, מתקני הרמה וכדומה, אשר יצרו לנו מקום עבודה בו יהיה לנו נוח לשהות ולבצע את עבודתנו, ולא נאלץ לדאוג לבטיחותנו ולעמוד בפני סכנה במידהו נתעסק בפעולה נוספת. 

 

כשמדובר בבטיחות שלכם, אל תעשו הנחות

 

חשוב לזכור, כשעובדים בגובה- הבטיחות היא לפני הכול. יש להצטייד בציוד עבודה בגובה איכותי שעומד בתקנים. בנוסף, יש להקפיד על שימוש נכון בציוד העבודה וכך לשמור על בטיחותכם וכמובן לשמור על נוחות בסביבת העבודה. כך תשמרו על עבודה נעימה ובטוחה . 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
www.uds.co.il רח' האורגים 36 (פינת רחוב המנור) אזור תעשייה חולון,
מיקוד 5885966
 טל': 03-5599811  |  פקס: 03-5584086  |  דוא"ל: udsltd@netvision.net.il