נהלי בטיחות לעבודה בגובה - יו.די.אס. אינטרנשיונל בע"מ
 
 
 
 
שינוע , ציוד אחסון והרמה  - יו.די.אס. אינטרנשיונל בע"מ
 
 
 
 
 
חיפוש:
קטגוריות:
 
 
 
 
 
 
 
 
ברוכים הבאים לאתר החדש של חברת יו.די.אס. אינטרנשיונל בע"מ

עברנו לכתובת חדשה!!! 
תמצאו אותנו ברחוב האורגים 36, אזור תעשייה חולון

תמונות מ
ערב הוקרה לרגל גמר פרוייקט כלי רכב חשמליים- צה"ל


ייבוא ושיווק של ציוד הרמה, שינוע ואחסון


שירות אחזקה ותיקונים בסטנדרטים הגבוהים ביותר
 
 
 
 
 
 
 

נהלי בטיחות לעבודה בגובה

 
 

עבודה בגובה היא חלק משמעותי בתחומי עיסוק רבים


עבודה בגבהים משתנים היא חלק אינטגרלי מחיי היום יום בכל חברה מערבית ומודרנית. גורדי שחקים הנבנים כל העת, ציוד המשונע לבניינים גבוהים או עבודות ניקיון ותחזוקה של מבנים רבי קומות, כל אלו מצריכים עובדים המוכשרים לעבודה בגובה, וכמובן גם ציוד לעבודה. בעבר, לפני שתחום העבודה בגובה תפס תאוצה והפך למשמעותי כל כך, היו משתמשים בעלי המקצוע השונים בציוד מאולתר, אשר לא יוצר באופן ייעודי לצורך זה. בהמשך, הביאה עמה ההתקדמות הטכנולוגית לתכנון ובניית ציוד ייעודי המותאם לעבודה המשתנה בגובה, וכן, העלו למודעות הציבורית את חשיבות הבטיחות בעבודה מסוג זה. כיום, נהלי בטיחות לעבודה הם נהלים שגורים ומוכרים, נמנה כמה מהם.


 

וודאו כי הציוד שברשותכם עומד בדרישות בטיחותיות רשמיות

 


ציוד איכותי, לא נמדד רק בחומרי הגלם המרכיבים אותו או ברמת הגימור של המוצרים עצמם.איכות הציוד לעבודה בגובה נמדדת בראש ובראשונה על פי בטיחותו, מאפיין הנבחן על ידי עמידה בדרישות מכוני התקנים במדינה בה יוצר ובמדינות בהן הוא משווק. 

 

התאמת הציוד הרצוי, לאופי העבודה


על הציוד, להיות מותאם לצרכי המשתמשים בו. כמובן שאמרה זו נכונה לגבי ציוד מכל סוג שהוא, אך כאשר זה נוגע למוצר בעל חשיבות בטיחותית, נכון הדבר כפליים. שימו לב, שאתם בוחרים במוצר שמתאים באופן ספציפי לסוג העבודה שעתיד הוא לשמש לה. כך לדוגמא, במת הרמה המשמשת לעבודה בבניין רב קומות צריכה להיות בעלת יכולת לשנות את גובהה, ואילו למתקן הרמה המשמש לעבודה בגגות בניינים תכונה זו חשובה פחות.


 


אם אתם מחפשים לרכוש ציוד החברה שלנו יכולה לספק לכם אותו


בין אם תבחרו בציוד כזה או אחר, זכרו לעשות זאת תוך התחשבות במכלול השיקולים הבטיחותיים שמעטים מהם מנינו לעיל. חברת יו.די.אס אינטרנשיונל בע"מ משווקת ציוד לעבודה בגובה שלחברת DINGI שהיא מהגדולות והמובילות בתחום. המוצרים המשווקים על ידינו, עומדי במכלול הדרישות הבטיחותיות הקיימות בארץ וקיימים במגוון רחב של פונקציות ותכונות שיתאימו בדיוק לצרכים האישיים של כל אחד ואחת מכם.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
www.uds.co.il רח' האורגים 36 (פינת רחוב המנור) אזור תעשייה חולון,
מיקוד 5885966
 טל': 03-5599811  |  פקס: 03-5584086  |  דוא"ל: udsltd@netvision.net.il