על סוגים שונים של במות הרמה - יו.די.אס. אינטרנשיונל בע"מ
 
 
 
 
שינוע , ציוד אחסון והרמה  - יו.די.אס. אינטרנשיונל בע"מ
 
 
 
 
 
חיפוש:
קטגוריות:
 
 
 
 
 
 
 
 
ברוכים הבאים לאתר החדש של חברת יו.די.אס. אינטרנשיונל בע"מ

עברנו לכתובת חדשה!!! 
תמצאו אותנו ברחוב האורגים 36, אזור תעשייה חולון

תמונות מ
ערב הוקרה לרגל גמר פרוייקט כלי רכב חשמליים- צה"ל


ייבוא ושיווק של ציוד הרמה, שינוע ואחסון


שירות אחזקה ותיקונים בסטנדרטים הגבוהים ביותר
 
 
 
 
 
 
 

סוגים שונים של במות הרמה

 
 

מתי אנשים מעוניינים לרכוש או לשכור במות הרמה? כאשר הם מעוניינים כמובן להגיע לגובה מסוים, מעל פני האדמה. אולם, לאיזה גובה ולשם מה? האם אתם מעוניינים לבצע עבודות שיפוץ בקומות גבוהות? האם אתם מעוניינים לבצע עבודה מעל למכשול מסוים? האם אתם מעוניינים שהבמה תשמש גם כמשטח עבודה? האם אתם מעוניינים להרים ציוד כבד באמצעות הבמה? האם אתם רוצים שהבמה תסייע לשינוע של בני אדם? אם כן - אין די בכך שנגדיר שהבמה מתאימה להרמה לגובה מסוים. יש סוגים שונים של במות שמשמשות להרמה, ואנו נכיר כעת את הסוגים, ונבין מההשימושים שלהם.
 

כל הסוגים והשימושים

 

  במות מספריים -במות המספריים, הן במות הרמה נפוצות מאד, אשר משמשות בעיקר אנשים אשר מעוניינים לעשות שימוש כפול בבמה - הן לצורך הרמה, והן לצורך משטח עבודה. כך למשל, אנשים אשר צריכים לבצע עבודות בניה בקומות גבוהות, עושים לא פעם שימוש בבמות ההרמה, כדי להניח את הציוד שלהם על הבמה, ולעבוד עליה באופן בטיחותית. כמו כן, במות המספריים משמשות לצורך הרמה של מטענים במשקל בינוני, והן משמשות גם כבסיס למעליות במשקל בינוני. אלו הבמות שיכולות לרוב לשאת את המשקלים הגבוהים ביותר, יותר מכל הבמות האחרות.

  במות ניידות -במות ניידות כוללות כמובן מנגנון שינוע, שלעתים הוא קריטי, לצד ההרמה. אנשים אשרמשכירים או רוכשים במות הרמה, מעוניינים לעתים לא רק להרים את הציוד מעל פניהאדמה, אלא הם מעוניינים גם להביא אותו ליעד חדש. במות ניידות יכולות לשאת לרובמטען עד למשקל בינוני, ולהסיע אותו באמצעות גלגלים. כמובן שיש לבמות גם מנגנון שלבלימת חירום. יתרון נוסף הוא בכך שאפשר לקחת אותן למקומות שונים, ולבצע עבודות גם מחוץ למתחם העבודה הרגיל שלכם, וכך אתם יכולים לתת מענה רחב יותר.

  במות זרוע טלסקופית ישרה - במות אלו יעילות מאד, במידה ואתם רוצים להוביל בני אדם למקוםגבוה, אשר ההגעה אליו היא בעייתית, בעיקר בשל תנאי השטח - ובפרט מקרים שבהם המשטח אינוישר. במקרים הללו, הזרוע הטלסקופית יוצרת בסופו של דבר שטח ישר. במות אלו יעילותמאד בקרב חברות הובלות וחברות בניה.

  במות זרוע טלסקופית עם מפרק - מאד דומות לקטגוריה הקודמת, אבל עם תכונה אחת חשובה - המפרק בעצםמאפשר לבמה לעקוף מכשולים גבוהים. אם למשל יש קיר גבוה שיש לעקוף אותו, הזרועעוקפת אותו מלמעלה, ואז כוללת מפרק שיורד למטה, ועליו נמצאת הבמה עם האדם ו/אוהמטען הרלוונטי.

 

בואו לבחור את הבמה המתאימה

 

אם אתם מחפשים במות הרמה איכותיות, אתםמוזמנים ליצור קשר עם חברת UDS. החברה מייצגתבישראל יותר מ 20 מפעילים ויצרנים בתחום במות ההרמה בפרט, וציוד ההרמה והשינועככלל. אנו נשמח לשמוע מהם הצרכים שלכם, ולהתאים לכם את הפתרון המתאים, וכמובן לספקלכם שירותי תיקון במידת הצורך.
 
 
 
במות הרמה
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
www.uds.co.il רח' האורגים 36 (פינת רחוב המנור) אזור תעשייה חולון,
מיקוד 5885966
 טל': 03-5599811  |  פקס: 03-5584086  |  דוא"ל: udsltd@netvision.net.il