על מלגזות חשמליות וציוד שינוע - יו.די.אס. אינטרנשיונל בע"מ
 
 
 
 
שינוע , ציוד אחסון והרמה  - יו.די.אס. אינטרנשיונל בע"מ
 
 
 
 
 
חיפוש:
קטגוריות:
 
 
 
 
 
 
 
 
ברוכים הבאים לאתר החדש של חברת יו.די.אס. אינטרנשיונל בע"מ

עברנו לכתובת חדשה!!! 
תמצאו אותנו ברחוב האורגים 36, אזור תעשייה חולון

תמונות מ
ערב הוקרה לרגל גמר פרוייקט כלי רכב חשמליים- צה"ל


ייבוא ושיווק של ציוד הרמה, שינוע ואחסון


שירות אחזקה ותיקונים בסטנדרטים הגבוהים ביותר
 
 
 
 
 
 
 

כל מה שרציתם לדעת על מלגזות חשמליות

 
 

היתרונות

 
היום כמעט כל מפעל וכל מחסן זקוק לציוד שינוע והרמה על מנת לשמור על הסדר במקום. אם בעבר עשו שימוש בעיקר בכלי שהיום כבר נמצא פחות בשימוש ונקרא מלגזת מפעיל הולך ידנית. מדובר בכלי המאפשר שינוע של סחורות וציוד במשקלים קלים יחסית, מכיוון שהוא אינו ממונע אלא מוזז בכוח ידיו של המפעיל. עם התפתחות הטכנולוגיה הצליחו לתת מענה לצורך שתמיד היה קיים – שינוע של ציוד ושל סחורות במשקלים כבדים יותר ופיתחו מלגזת מפעיל הולך חצי חשמלית וחשמלית. מלגזות אלה היוו ועדיין מהוות פתרון מצוין לנשיאת משקלים כבדים יחסית במקומות צרים שאליהם לא יכולות להיכנס מלגזות חשמליות – המלגזות החדישות יותר שפותחו עם השנים.
 

מלגזות חשמליות – שינוע והרמה קלים במיוחד

 
הטכנולוגיות החדשות אפשרו התייעלות נוספת בתחום השינוע וההרמה, בזכות פיתוחן של מלגזות חשמליות לגמרי כמו מלגזת מפעיל הולך. מדובר ברכבי שינוע והרמה נטענים, המאפשרים שימוש ממושך יחסית, הרמה של משקלים כבדים במיוחד, הפעלה שקטה במיוחד ותפעול קל ביותר. אמנם, על מנת לתפעל מלגזות חשמליות יש צורך ברישיון כדי לוודא שהשימוש בהן נעשה בצורה בטיחותית שאינה מסכנת אף אחד, אולם אין ספק שרכבי עבודה אלה תורמים להגברת קצב העבודה ומאפשרים סידור של המחסן או של המפעל בקלות ובנוחות.


 

יו.די.אס לשירותכם

 
אם גם אתם מעוניינים לרכוש מלגזות חשמליות שיאפשרו לכם ניהול קל ויעיל של המחסן או של המפעל שברשותכם, חברת יו.די.אס היא הכתובת עבורכם. אנו משווקים מלגזות חשמליות מתוצרת החברות המובילות בתחום בארץ ובעולם, תוך מתן שירותים נלווים כגון ייעוץ מקצועי לפני רכישה, סיוע בבחירת המלגזה המתאימה לצורכיכם וכמובן – אחריות מלאה על המוצר לכל מקרה של תקלה. גם לאחר תום תקופת האחריות נשמח להמשיך להעניק לכם שירות, באמצעות מחלקת התיקונים המקצועית שלנו בה עובדים אנשי מקצוע מנוסים אשר מתמחים בתיקון מלגזות בכלל ובתיקון מלגזות חשמליות בפרט.
בנוסף למלגזות חשמליות תוכלו למצוא אצלנו ציוד שינוע והרמה מגוון מתוצרת החברות המובילות, כגון מלגזונים, ציוד לעבודה בגובה, מתקני הרמה, עגלות שינוע, מנופים שונים, כלי רכב חשמליים ועוד.

לקבלת מידע נוסף אודות כלי השינוע שמשווקת החברה – צרו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם.
 
 
 
מלגזות חשמליות
 
מלגזת מפעיל הולך
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
www.uds.co.il רח' האורגים 36 (פינת רחוב המנור) אזור תעשייה חולון,
מיקוד 5885966
 טל': 03-5599811  |  פקס: 03-5584086  |  דוא"ל: udsltd@netvision.net.il