כך תבחרו עגלה להרמת משא במדרגות

עוסקים בשינוע, הובלה והפצת ציוד גם במבנים הכוללים מדרגות? כך תבחרו עגלה מתאימה.

כל חברה המספקת שירותי שליחויות או הובלות, יודעת שעגלה למדרגות היא כלי עבודה הכרחי. עם זאת, צריך לדעת כיצד לבחור את עגלות הנשיאה, כך שיהיה קל להסתדר איתם גם במעלה מדרגות.

איך לבחור עגלה למדרגות?

הדבר הראשון שחשוב לבדוק הוא שאתם אכן רוכשים עגלה למדרגות. לא קל עגלת משא וגרירה מתאימה לנשיאה במדרגות.

הדבר השני הוא לבדוק את נוחות התפעול של העגלה. גם בין העגלות אשר מתאימות למדרגות קיימים דגמים המאפשרים שליטה וכוונון קלים ונוחים יותר, כמו עגלה מתקפלת, עגלה למדרגות עם צמיגים ייעודיים או עגלה עם אפשרות לירידה אוטומטית במדרגות.

הדבר השלישי הוא לבדוק את משקל העגלה עצמה. כמו שהעגלה קלה יותר, כך תוכלו לשאת אותה במעלה המדרגות בצורה נוחה וטובה יותר, גם כאשר אתם מרימים משא כבד. עם זאת, המשקל הקל של העגלה לא יכול לבוא על חשבון החוזק והיציבות שלה, ולכן מומלץ לבחור בעגלה מתקפלת עשויה מאלומיניום.

הדבר הרביעי הוא לוודא את כושר הנשיאה של העגלה. אם אתם רגילים להוביל משקלים קלים, תוכלו להסתפק בעגלות בעלות כושר נשיאה של פלוס מינוס 170 ק"ג. לעומת זאת, הובלת משקלים כבדים כמו מכשירי חשמל, מחייבת עגלות בעלות כושר נשיאה גדול יותר.

זקוקים לעזרה בבחירת עגלה מתקפלת למדרגות?

אנו בחברת יו.די.אס אינטרנשיונל, עוסקים כבר עשרות שנים בייבוא ושיווק ציוד שינוע והרמה ומתן שירות ללקוחות עסקיים, מפעלים וחברות בענפי התעשייה השונים. הניסיון הרב שלנו והוותק בתחום, מאפשרים לנו לייעץ לכל לקוח באופן מקצועי ולסייע לו לבחור את כלי העבודה והציוד המתאימים ביותר לצרכי העבודה.

אנו מאמינים במתן שירות אדיב, אמין ומקצועי, מבלי להתפשר על איכות המוצרים ורמת מחירים סבירה. כל עגלה שתרכשו מאתנו מגיעה עם תעודת אחריות ושירות אחזקה ותיקונים בעת הצורך.

מעוניינים לרכוש עגלה מתקפלת או עגלה איכותית לנשיאת משא במדרגות, נוחה וקלה לתפעול? השאירו פרטים באתר או חייגו למוקד השירות שלנו ונשמח לעמוד לרשותכם בבחירת הדגם הטוב והיעיל ביותר.

צפו בסירטון על יו.די.אס