איך לבחור מיני מלגזון לעסק?

במה חשוב להתמקד כאשר בוחרים מיני מלגזון לעסק?

מי זקוק למלגזות? כל עסק, מפעל או מוסד אשר במהלך עבודתו זקוק להרמה ושינוע של משטחים וציוד. למיני מלגזון יש תפקיד דומה, רק עבור משטחים במידות קטנות ובמשקלים נמוכים יותר. כמו כן, מלגזון מתאים במקרים בהם צריך מטפס מדרגות חשמלי, אשר יקל על נשיאת הסחורה בירידה או בעלייה במדרגות. ישנם דגמים שונים של מיני מלגזון, ואנו ממליצים לבדוק את הנקודות הבאות כשאתם עומדים לפני קנייה.

מידע כללי ומפרט טכני

כל דגם מגיע עם מידע כללי אודות הכלי ומפרט טכני המתאר את מאפייניו. כדי שהמלגזון יוכל לשמש אתכם בצורה יעילה וטובה, חשוב לבחון את המאפיינים הללו ולראות האם מתאימים למה שאתם מחפשים. לדוגמה, אם אתם צריכים להיעזר במלגזון כעגלת שינוע לציוד במעלה מדרגות בתדירות גבוהה, כדאי לוודא שיש מטפס מדרגות חשמלי אשר יאפשר למפעיל טיפוס מהיר ללא מאמץ רב.

מלבד מטפס מדרגות חשמלי, חשוב לבדוק בין היתר את הנתונים הבאים:

  • מהו משקל המלגזון כולל המצבר?
  • מהו כושר הנשיאה של הדגם?
  • האם מדובר בדגם עומד או מתקפל?
  • האם הדגם מודולרי וניתן לפירוק והרכבה בקלות?
  • כאשר מדובר במטפס מדרגות חשמלי – מהי מהירות הטיפוס המדרגות לדקה?
  • מהן מידות האורך והרוחב של משטח הנשיאה?
  • האם יש כף מתקפלת למניעת החלקת המשא?

נתונים נוספים שחשוב לבדוק הם הגלגלים, ידיות האחיזה וגובה המלגזון.

עוסקים בקווי הפצה וחלוקה? מספקים שירותי הובלות? זקוקים לאמצעי שינוע והרמה? חברת יו.די.אס אינטרנשיונל מציגה לכם פתרונות לוגיסטיים מתקדמים.

חברתנו עוסקת בייבוא ושיווק ציוד הרמה ושינוע של מיטב היצרנים הבינלאומיים, תוך מתן דגש על שירות אדיב, אמין ומקצועי ללא פשרות בתחום הבטיחות. אצלנו תוכלו למצוא את הדגמים החדשים והמתקדמים ביותר ולהיעזר בניסיון הרב של צוות החברה בבחירת מיני מלגזון וציוד נוסף על פי הצורך.

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית ומידע נוסף, אתם מוזמנים לפנות אלינו באמצעות חיוג טלפוני או דרך האתר, ונשמח לתת לכם שירות.

צפו בסירטון על יו.די.אס