סוגי במות הרמה

המדריך המקוצר של חברת יו.די.אס אינטרנשיונל לסוגים השונים של במות הרמה.

במות הרמה מאפשרות לבצע עבודות שונות בגובה, כמו צביעת קירות גבוהים, שינוע סחורה, עבודות חשמל, הרכבת חלונות, התקנת סורגים, קטיף חקלאי, עבודות בנייה ומשימות רבות נוספות. לכל משימה תתאים במה מסוג אחר, ולכן כדאי להכיר את סוגי הבמות הקיימים.

ניתן לחלק את סוגי הבמות לפי המאפיינים הבאים

נייח או נייד – יש במות הרמה נייחות, אשר מעמידים אותן בנקודה מסוימת ורק מכוונים אותן לפי הגובה וישנן במות הרמה ניידות. במות הרמה ניידות נחשבות לפרקטיות מאד למגוון מטרות, אך בדרך כלל משתמשים בהן למשימות פשוטות ולציוד במשקל נמוך עד בינוני. המיוחד בבמות אלו הוא שהן מאפשרות גם לשנע ציוד ממקום למקום ולא רק להרים אותו לגובה.

העלאת ציוד או ביצוע עבודה – סוג מוכר נוסף של במות הרמה אלו במות מספרים. במות מספרים הן במות אשר משמשות כמשטח עבודה בגובה. במות מספרים מיועדות לעבודות קלות שאינן נחשבות למורכבות, כמו לצורך צביעת מבנה, התקנת מזגנים בקומות גבוהות וכל עבודה המחייבת העלאה של עובד לצד ציוד.

הרמה בקו ישר או בזווית – במות זרוע נחשבות לאחד הסוגים הנפוצים מבין במות ההרמה, כאשר ישנן במות זרוע טלסקופית ישרה אותה ניתן לכוון לגובה הרצוי בהתאם לאופי המשימה והדרישות. סוג נוסף אלו במות זרוע טלסקופיות בעלות זרוע מפרקית, אותה ניתן לכוון לגובה ולזוויות שונות. במות מסוג זה מיועדות למשימות בהן העבודה צריכה להתבצע בגובה אך הגישה מאתגרת וישנם מכשולים המקשים על ההגעה של במת ההרמה ליעד וכך ניתן להעלות ציוד או עובד לנקודה הרצויה ולהשלים את המשימה.

את כל סוגי הבמות, במות נייחות, במות ניידות, במות מספרים ובמות זרוע, אפשר לרכוש גדלים שונים, כאשר חברת יו.די.אס אינטרנשיונל דואגת להביא לכם מגוון דגמים מתקדמים מכל חברות היצרן המובילות בעולם. מוצרי החברה ידועים באיכותם הגבוהה ובנוסף, החברה מקפידה על מתן שירות מקצועי וסיוע בבחירת הדגם המתאים ביותר לכל לקוח.

אנו מזמינים אתכם להיכנס לקטלוג במות ההרמה אשר נמצא באתרנו, להתרשם מהדגמים שאנו משווקים וללמוד אודות המפרט של כל דגם.

צפו בסירטון על יו.די.אס