יתרונות קניית מהפך כלים מחברת יו.די.אס אינטרנשיונל

זקוקים למהפך כלים וחביות? אנו מציעים לכם מספר יתרונות פרקטיים.

מהו בעצם התפקיד של מהפך כלים? מהפכים משתלבים בפס ייצור או במהלך עבודת שינוע והרמה, כאשר יש צורך להפוך כלים הנושאים בתוכם נוזלים או חומרים אחרים כחלק מן התהליך. כיום קיימים סוגים שונים של מהפכים, כאשר אחד הנפוצים הוא מהפך חביות חשמלי. כדי שהעבודה תוכל להתבצע על הצד הטוב ביותר, מהפך חייב להיות איכותי, עמיד ובטיחותי לשימוש.

מה אנחנו מציעים לכם?

חברת יו.די.אס אינטרנשיונל היא חברה מובילה בייבוא ושיווק של ציוד שינוע והרמה. לחברתנו יש ניסיון רב במתן שירות בתחום, תוך דגש על מציאת הפתרון המתאים ביותר לכל לקוח.

כשאתם פונים אלינו, אתם יודעים שתקבלו ייעוץ מקצועי וממוקד, שיסייע לכם לבחור את הפתרונות הלוגיסטיים המתאימים ביותר עבורכם, מתוך מגוון כלי עבודה והדגמים המתקדמים ביותר הקיימים בשוק, כולל מהפך חביות.

מבין חברות היצרן הרבות עמן אנו עובדים, נוכל להציע לכם מגוון דגמים של מהפך חביות, כשהמטרה היא למצוא דגם באיכות גבוהה, אשר עומד בתקנים הנדרשים וגם קל ונוח לתפעול. נוכל להמליץ לכם על מתקני הרמה ומהפך כלים וחביות, עם הפעלה הידראולית הכוללת משאבה ידנית או חשמלית, בעלי פעולה כפולה של הרמה עד לגובה 28 ס"מ והפיכה ל-900. שתי הפעולות הללו ניתנות לביצוע בו זמנית.

למתקנים הללו נוכל לספק לכם גם אביזרים נוספים להרמה והיפוך, כולל אביזרים לסיבוב גלילים ממצב ידני לאופקי ולהיפך ומתקני הרמה להפיכת משטחים.

יתרון נוסף הוא שניתן למצוא אצלנו גם מתקני הרמה סטנדרטיים לצד מתקנים המיוצרים בהתאמה אישית ללקוח, בהתאם לצרכים הייחודים של תחום העיסוק והמיכלים. תכנון המתקן נעשה על ידי צוות מהנדסים מקצועי, אשר יוכל לבצע התאמות במפרט המתקן כדי לאפשר לכם עבודה נוחה, מהירה, יעילה וחשוב מכל – בטוחה.

התאמת מהפך חביות לסוג החבית, גודלה ומשקלה הוא משמעותי מאד ובעל חשיבות רבה, לכן אין מקום לפשרות. פנו אלינו עוד היום ונוכל לייעץ לכם בבחירת מהפכי כלים בעלי התכונות שאתם צריכים.

צפו בסירטון על יו.די.אס