כיצד יכול האתר שלנו לסייע לכם באיסוף מידע אודות מתקני הרמה ונשיאה?

מתקני הרמה ושינוע הם כלי עבודה פרקטיים בענפים רבים, אולם קנייתם מחייבת ידע מקצועי והכרות עם הסוגים השונים. לדוגמה – מה אתם צריכים לבדוק בקניית מתקן הכולל מזלג חשמלי?

חברת יו.די.אס אינטרנשיונל היא חברה בעלת ניסיון של עשרות שנים בייבוא, שיווק ומתן שירות בתחום ציוד השינוע וההרמה. אנו דואגים להביא לכם את מיטב הדגמים המתקדמים ביותר של חברות היצרן המקומיות והבינלאומיות, ללא פשרה על בטיחות ועמידה בתקנים המחייבים.

קבלת ייעוץ בבחירת כלי עבודה ופתרונות לוגיסטיים מתקדמים

כחלק מלקוחותינו, נשמח לתת לכם ייעוץ מקצועי וסיוע בבחירת הדגמים הטובים ביותר לעבודות שינוע והרמה, כולל אפשרות לתכנון והתאמה אישית על פי הצרכים הייחודיים שלכם. גם מי שאינו נושא בידע קודם, יוכל להיעזר בנו בתהליך הבחירה, כאשר חלק ניכר מן המידע קיים כבר באתר האינטרנט שלנו, ממנו תוכלו לשלוף נתונים רבים.

מה תוכלו ללמוד אודות הדגמים השונים מהאתר שלנו?

האתר שלנו בנוי בצורה ידידותית ופשוטה להבנה, כאשר כבר בעמוד הראשון תמצאו לשוניות של סוגי הציוד השונים. לאחר שתתרשמו מהדגמים השונים ותסמנו את הכלים הרלבנטיים לעבודתכם, תוכלו ללחוץ על הדגם ולקבל פרטים נוספים.

שימו לב, לצד המידע הכללי אודות הכלי, יופיעו בתחתית העמוד גם נתונים טכניים אודות מרכיבי הכלי. כך למשך, תוכלו ללמוד על מהפך חשמלי את הנתונים הבאים:

  • כושר הרמה – עד איזה משקל הוא מסוגל לשאת בק"ג או בטון.
  • מזלג חשמלי או מזלג ידני – תפעול לשוניות המזלג והרמה לגובה אפשרי באמצעות מנגנון ידני או מזלג חשמלי הפועל על סוללה נטענת/מצבר.
  • גובה מזלג מינימלי – מהו הגובה הנמוך ביותר אליו הכלי מתרומם.
  • אורך ורוחב המזלגות – בין אם מדובר במזלג חשמלי או ידני, חשוב לבדוק לאיזה אורך המזלגות מגיעים כדי לדעת איזה גודל של משא או כלי תוכלו להעמיס ומהו הרוחב בין מזלג אחד לשני, כדי לדעת אילו ממדים של ציוד תוכלו להרים באמצעותו.

זקוקים למידע נוסף? יש לכם שאלות אודות הדגמים השונים? מוקד השירות שלנו כאן לרשותכם.

צפו בסירטון על יו.די.אס