מעלון לנכים - פתרון נגישות במרחב הפרטי והציבורי

אלו שאלות כדאי לשאול לפני שמזמינים מעלון לנכים לעסק או מעלון ביתי?

בשנים האחרונות עלתה במידה רבה המודעות לשמירה על נגישות במרחב הציבורי. מקומות רבים, כולל עסקים, חברות וארגונים, מבינים שהנגשת המקום תאפשר מתן שירות גם ללקוחות בעלי אחוזי נכות או אנשים מבוגרים, וגם תפתח את האופציה להעסיק כוח אדם בעלי מגבלת ניידות. אחת הדרכים לעשות זאת, היא להזמין מעלון לנכים. המעלון מתאים לכל מקום בו השטח מחולק למספר מפלסים, בין אם מדובר במשרד רב קומות או בית פרטי ודירות מגורים. לפני שרוכשים מעלון יש מספר שאלות שכדאי לשאול.

שאלות שכדאי לשאול לפני הזמנת מעלון לנכים:

  • לכמה אנשים מיועד המתקן?
  • האם המעלון מותאם גם לכיסא גלגלים?
  • לאיזה גובה המעלון מתרומם?
  • מה כוללת אחריות היצרן או היבואן ולמשך כמה זמן היא תקפה?
  • האם החברה מציעה גם שירות תיקונים מקצועי, כולל הזמנה והתקנה של חלפים מקוריים?
  • אילו הכנות מקדימות נדרשות כדי להתקין את המעלון?
  • מהו זמן ההתקנה המשוער?

תכנון אישי של מעלונים

מלבד השאלות הנ"ל, כדאי לבדוק האם החברה יכולה להציע גם שירות תכנון אישי של מעלון ביתי, בהתאם לנתונים הספציפיים של המבנה. נקודה זו חשובה במיוחד לא רק בשל הצורך להתאים בין סוג המעלון, גודלו ומנגנון ההפעלה שלו לנתונים הקיימים בשטח, אלא גם מבחינה עיצובית, כדי שמראה המעלון ישתלב במבנה בצורה הרמונית ואסתטית.

יש לכם שאלות נוספות אודות מעלון ביתי ומעלון לעסק? חברת יו.די.אס אינטרנשיונל היא חברה ישראלית העוסקת עשרות שנים בייבוא, שיווק ומתן שירות שתחום ציוד שינוע, הרמה, כלי רכב תפעוליים וקלנועיות.

אנו מאמינים שכל לקוח צריך לקבל יחס אישי ושירות אדיב, מבלי להתפשר על רמה מקצועית גבוהה, איכות המוצרים ומחירים אטרקטיביים. לכן, אנו מציעים שירות תכנון בהתאמה אישית לכל צורך, על ידי צוות טכנאים ומהנדסים העובדים בחברתנו.

אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר לקבלת פרטים נוספים אודות מעלון ביתי ומעלון לשימוש במרחב הפרטי או הציבורי ולהיעזר בניסיון הרב שלנו ובצוות החברה, בבחירת הדגם המתאים ביותר עבורכם.

צפו בסירטון על יו.די.אס