האם משתלם לשכור במות הרמה?

השאלה האם משתלם יותר לקנות במות הרמה או לחפש דווקא במות הרמה להשכרה, תלויה בשני גורמים עיקריים.

לבמות הרמה יש שימוש רב בענפים שונים כמו התעשייה, המסחר הבנייה וגם התרבות. באמצעות במות הרמה ניתן להתאים את גובה המשא לגובה העבודה וכך לבצע משימות שונות של הרמה, שינוע, הרכבה, התקנה, אריזה, פריקה והעמסה. בחברת יו.די.אס אינטרנשיונל תוכלו למצוא מגוון דגמים של במות הרמה למכירה, המופעלות באמצעות דוושה רגלית או מנגנון חשמלי, ומיוצרות על ידי היצרניות המובילות בעולם. אם אתם מחפשים במות הרמה ומופתעים מהמחירים, ייתכן ושאלתם את עצמכם האם לא כדאי לחפש במות הרמה להשכרה.

השכרה או מכירה – מה כדאי?

מניסיוננו, התשובה האם לחפש במות הרמה להשכרה או במות הרמה למכירה, תלויה למעשה בשני גורמים עיקריים.

הגורם הראשון הוא מהו הצורך שלכם? האם אתם זקוקים לבמת הרמה לשימוש חד פעמי או לתדירות גבוהה יותר? אם השימוש הוא חד פעמי או לשימוש בתדירות נמוכה, ייתכן וישתלם לכם לברר אודות במות הרמה להשכרה. לעומת זאת, בשימוש קבוע או בתדירות גבוהה, יש לקחת בחשבון את עלויות ההובלה, ההשכרה, המע"מ ועלויות נוספות אשר ינפחו את החשבון ויהפכו אותו ללא משתלם לטווח הרחוק. כמו כן, לעתים יש צורך בתכנון מפרט מיוחד של במת הרמה ואת זה לא תוכלו להשיג דרך שירותי השכרה, אלא רק ברכישה מחברה המחזיקה אגף לתכנון הנדסי של במות.

הגורם השני הוא מהו התקציב שלכם? אם אין לכם תקציב לרכישת במות הרמה, או שאתם זקוקים ליותר מסוג אחד, השכרה יכולה להיות פתרון יצירתי ומתאים. לעומת זאת, חשוב להבין שבטווח הרחוק דווקא הבחירה בבמות הרמה למכירה יכולה להיות חסכונית יותר וכדאי להתייעץ עם אנשי מקצוע לפני קבלת ההחלטה. כמו כן, אם מדובר בשיקול הנובע מעלויות בלבד, אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו ולקבל הצעת מחיר אטרקטיבית. חברתנו פועלת כמשווק מורשה של מיטב חברות היצרן הבינלאומיות ולכן נוכל להציע לכם מחירים ללא פערי תיווך, בתנאי תשלום נוחים.

מחפשים במות הרמה למכירה? כנסו עוד היום לאתר החברה יו.די.אס אינטרנשיונל, ותוכלו להתרשם מהמפרטים השונים ולפנות למוקד השירות של החברה לקבלת ייעוץ מקצועי והצעת מחיר.

צפו בסירטון על יו.די.אס