מדריך מקוצר לרכישת אביזרי הרמה לענף הבנייה

בענף התעשייה והבנייה יש שימוש רב באביזרי הרמה. את הדגמים של החברות המובילות תוכלו למצוא בחברת יו.די.אס אינטרנשיונל.

בין אם מדובר במלגזה המיועדת להרמת שער חשמלי של חברת אלטרון או במיני מלגזה שמטרתה לשנע משטחים וארגזים, קשה ואף בלתי אפשרי לבצע עבודות בנייה ללא שימוש באביזרי ההרמה המשווקים על ידי חברת יו.די.אס אינטרנשיונל.

מהם היתרונות ברכישה מחברתנו?

לעבודה מולנו יש יתרונות רבים, וביניהם:

  • החברה בעלת וותק של מעל 30 שנה, במהלכם רכשנו ידע מקצועי נרחב ומוניטין בייבוא ושיווק של ציוד שינוע והרמה.
  • אנו עובדים עם גופים, מוסדות וחברות רבים, ובין היתר סיפקנו שירות לאלטרון, התעשייה האווירית וצה"ל.
  • אנו דוגלים במתן שירות אדיב, מקצועי ואמין. כשאתם רוכשים מאתנו מוצר אתם מקבלים תעודת אחריות מלאה ושירותי תיקונים הכוללים שימוש בחלקי חילוף מקוריים של היבואן.
  • אנו מציעים לכם מחירים נוחים ללא פערי תיווך.

יתרון נוסף – מגוון רחב של אביזרי הרמה

הזמנתם סורגים מחברת אלטרון בהתאמה אישית לחלונות המבנה, וכעת אתם זקוקים לפתרון הרמה כדי להתקין את הסורגים? אתם צריכים לפרוק ארגזים כבדים ממדף גבוה? אנו מציעים לכם פתרונות שינוע רבים, באמצעות דגמים מתקדמים של מלגזות ידניות וחשמליות, אשר מיועדות להרמת משטחים קטנים או גדולים, בהתאם לדגם והמשקל. אצלנו תוכלו למצוא פתרון שינוע והרמה לכל צורך, תוך קבלת ייעוץ מקצועי מצוות החברה ועזרה בבחירה מבין הדגמים השונים.

מלבד מתקני הרמה ניידים, תוכלו לרכוש אצלנו גם שולחנות הרמה הניתנים לכוונון בהתאם לגובה המשא ע"י דוושה רגלית או מנגנון חשמלי. שולחנות אלו מיועדים לפריקה, העמסה, הרכבה, התקנה וכל הלאה.

בטיחות מעל הכל

כשאתם משקיעים בבחירת מרכיבי בנייה ומוצרים לבית, שערים של חברת אלטרון או מטבח מחברה מוכרת אחרת, אתם צריכים להיות בטוחים שהובלת המוצר והתקנתנו תתבצע על הצד הטוב ביותר, בלי שייגרם נזק למוצר עצמו ולצוות המתקינים. לשם כך חשוב להשתמש בציוד הרמה באיכות גבוהה, אשר עומד בתקני הבטיחות המחייבים.

כשאתם רוכשים אביזרי הרמה ושינוע מחברתנו, אתם מקבלים מוצר אמין ובטיחותי, המגיע עם תעודת אחריות של היבואן. לפרטים נוספים, אנו מזמינים אתכם להיכנס לקטלוג אביזרי ההרמה באתרנו, ולהתרשם מהדגמים השונים.

 

צפו בסירטון על יו.די.אס