תחזוקה של מתקני הרמה ומלגזות חשמליות

מתקני הרמה ומלגזות יכולים להקל במידה ניכרת על שטף העבודה היומיומית ולייעל את המשימות השונות, אך ללא תחזוקה נכונה הם לא יועילו לכם בטווח הרחוק.

בזכות הפיתוח של מיני מתקני הרמה חשמליים, ניתן כיום לבצע משימות שונות של שינוע והרמת ציוד במשקלים שונים ולגבהים שונים. המנגנון החשמלי מאפשר תפעול פשוט ומהיר המקל על עבודתו של המפעיל ומייעל את שטף העבודה. עם זאת, ללא תחזוקה נכונה גם מלגזה מדגם חדיש ומתקדם לא תוכל להמשיך לשרת אתכם לטווח הרחוק.

מלגזונים הידראוליים

מלגזון חצי חשמלי - תוצרת HELI

מלגזות חשמליות תוצרת

logo Heli

מלגזות חשמליות תוצרת

logo Heli

מפעיל הולך - קלות

מפעיל הולך - קלות \ דגם CDD10-080

מפעיל הולך - תעשייתיות

מפעיל הולך משקולות נגדיות מתכנסות (היגש)

עגלות משטחים

עגלות משטחים חשמליות - תוצרת HELI

עגלות משטחים חשמליות - תוצרת HELI \ דגם CBD18-180

עגלות משטחים חשמליות - תוצרת HELI \ דגם CBD15-170

עגלות משטחים חשמליות - תוצרת HELI \ דגם CBD15-170

עגלות משטחים ידניות

עגלות משטחים ארגונומיות (מתרוממות)

כיצד שומרים על תחזוקה של מלגזות ומיני מתקני הרמה חשמליים?

מלגזה חשמלית הופכת להיות הבחירה המועדפת של עסקים וענפי תעשייה רבים ואפשר להבין מדוע. לצד העובדה שמדובר בכלי עבודה ידידותי לסביבה, הוא גם נחשב לחסכוני מבחינת עלויות התפעול. עם זאת, העובדה שמדובר במכשיר הפועל על מצבר או סוללה נטענת, מחייב התייחסות בפני עצמה.

כצעד ראשון, יש לוודא מהו תאריך התפוגה של המצבר ולדאוג להחליפו לפני שהוא שובק חיים. כמו כן, המצבר והמנוע צריכים לעבור טיפולי תחזוקה תקופתיים בידי חשמלאי מוסמך, כאשר התדירות משתנה בהתאם לדגם והוראות היצרן. בנוסף, יש לוודא שמפעילים את המכשיר על פי הוראות היצרן הן מבחינת משך ההטענה והן מבחינת ההפעלה והכיבוי. לסיום, יש לאחסן את הציוד במקום מקורה שאינו חשוף לרטיבות או לשמש.

מלבד החלקים החשמליים, כאשר עובדים עם מלגזה יכולים להיות גם פגמים מכניים ולכן חשוב לבדוק את הגלגלים, הבלמים וההיגוי באופן שוטף.

זקוקים לשירות תיקונים של מלגזה ומיני מתקני הרמה? חברת יו.די.אס אינטרנשיונל עוסקת כבר עשרות שנים בתחום ייבוא, שיווק ומתן שירות בכל הקשור לציוד שינוע והרמה. אנו מעסיקים מחלקת שירות בה פועלים אנשי מקצוע מוסמכים ומיומנים, כמו חשמלאים, אנשי הידראוליקה וטכנאים, העומדים לרשות הלקוחות במקרה של תיקונים במעבדה מאובזרת, הזמנת חלפים ואף ביצוע תיקונים בשטח במידת הצורך.

לצד שירותי האחזקה והתיקונים נשמח לייעץ לכם בבחירת מיני מתקני הרמה מבין הדגמים השונים וחברות היצרן ולספק לכם את כל המידע הדרוש אודות התחזוקה השוטפת של הציוד.

צפו בסירטון על יו.די.אס