היכן ניתן לקבל הסמכה לבדוק מתקני הרמה?

ציוד שינוע והרמה של היצרנים המובילים בעולם תוכלו לרכוש אצלנו, בחברת יו.די.אס אינטרנשיונל. זו גם הדרך שלכם להיות רגועים שהציוד נבדק ונמצא תקין על ידי בודק מוסמך למתקני הרמה.

מהם בעצם מתקני ההרמה שאנו מוכרים? בענף התעשייה, הבנייה והמסחר יש צורך בפתרונות לוגיסטיים לשינוע והרמה של ציוד, הן בשל המשקל הכבד, הכמות הגדולה או הצורך בעבודה בגובה. מתקני הרמה יכולים לשמש למטרות שונות, וביניהן כדי לסדר סחורה במחסן, להעלות מוצרים כבדים לגובה כמו סורגים וחלונות, לסייע בהתקנת שערים העשויים מברזל או אלומיניום וגם כדי לשנע ארונות יד 2 שקניתם באופן פרטי.

למה צריך בודק מוסמך למתקני הרמה?

על פי פקודת הבטיחות בעבודה (נוסח חדש) תש"ל-1970, מכונות הרמה חייבות לעבור בדיקה יסודית לפחות אחת ל-14 חודשים על ידי בודק מוסמך. מטרת הבדיקה היא לוודא את תקינות המכשירים לצורך בטיחותי.

דמיינו לעצמכם מצב בו הזמנתם ארונות יד 2 למשרד, ובתהליך פריקת הרהיטים מן המשאית וההרמה לקומת המשרד, נתגלה כשל במכשיר ההרמה וכתוצאה מכך נגרם נזק לארון שקניתם. מצד אחד רציתם לחסוך כסף באמצעות קניית ארונות יד 2, אך מצד שני תיאלצו לשלם כעת עבור קנייה של ארונות חדשים. זוהי רק דוגמה אחת והיא נחשבת לפשוטה מבין האפשרויות. יכול להיות גם מצב בו מלבד הנזק לארונות יד 2, נגרם גם נזק לגוף, כלומר צוות העובדים או אנשים אשר שהו בקרבת מקום, נפגעו כתוצאה מהכשל במכשיר. החיוב לעבור בדיקת בטיחות תקופתית באה למנוע או לצמצם את הסיכוי להיווצרות מצבים כאלו.

מיהו בודק מוסמך למתקני הרמה?

מי שעבר קורס או לימודי בודקי מכונות ואביזרי הרמה באחד המוסדות המוכרים בארץ, עבר את בחינת ההסמכה וקיבל רישיון לעסוק כבודק מוסמך למתקני הרמה מטעם משרד התמ"ת.

חברתנו, חברת יו.די.אס אינטרנשיונל היא חברה מובילה בייבוא, שיווק ומתן שירות לציוד שינוע והרמה. המטרה שלנו היא לספק לכם מוצרים בטיחותיים שיענו על הצורך ויסייעו לייעל את תהליכי העבודה ולבצע אותה בצורה בטוחה.

מלבד שירותי מכירה אנו מספקים ללקוחותינו גם שירותי תחזוקה ותיקונים, כך שאם יש צורך בבדיקה תקופתית של מתקני הרמה, נוכל לסייע גם בכך.

צפו בסירטון על יו.די.אס