3 סיבות טובות לקניית במות הרמה מחברת יו.די.אס אינטרנשיונל

מחפשים חברה המספקת שירותי מכירה של במות הרמה כולל במה טלסקופית? יש שלוש סיבות טובות לפנות לחברת יו.די.אס אינטרנשיונל.

יש סוגים שונים של במות המשמשות להרמה. מבין הסוגים השונים אפשר להבחין בשתי חברות מובילות לייצור במות והן חברת I LIFT הסינית וחברת EMDOLIFT האירופאית. את הדגמים השונים של החברות הללו תוכלו למצוא אצל המשווקים יו.די.אס אינטרשיונל, אך זוהי אינה הסיבה היחידה לפנות לחברה זו כדי לרכוש במות ואביזרי הרמה.

סיבה אחת: ניסיון וותק בתחום

לחברת יו.די.אס אינטרנשיונל יש ניסיון שלי יותר מ-30 שנות ניסיון בתחום ייבוא, שיווק ומתן שירות לציוד שינוע והרמה. הניסיון הרב הוביל לרכישת ידע מקצועי שאין לו תחליף וליצירת קשרים עם חברות היצרן המובילות בעולם ולקוחות גדולים בישראל. עם השנים החברה רכשה מוניטין כחברה מקצועית ואמינה המספקת מוצרים באיכות גבוהה, תוך מתן שירות אדיב ומחירים אטרקטיביים.

סיבה שנייה: מגוון דגמים

החברה מקפידה להתעדכן כל הזמן בחידושים היוצאים לשוק וזאת במטרה להביא ללקוחותיה את המוצרים הטובים והמתקדמים ביותר בתחום השינוע וההרמה. צוות החברה יוכל לייעץ לכל לקוח בצורה מקצועית ולסייע לו בתהליך הבחירה בין במת הרמה ידנית, חשמלית ובמה טלסקופית. בבחירת במה טלסקופית ניתן גם כן למצוא דגמים שונים, כגון במה המכילה זרוע טלסקופית ישרה ובמה עם זרוע טלסקופית הניתנת לכוונון לזוויות שונות ומיועדות לאפשר הגעה למקומות בעייתיים. כמו כן תוכלו לרכוש דרך החברה מוצרי שינוע והרמה נוספים.

סיבה שלישית: התאמה אישית ללקוח

לא מצאתם דגם מתאים או שאתם זקוקים למפרט מיוחד של במות הרמה? האגף לתכנון הנדסי של החברה מנהל ומוביל תכנון פרויקטים מורכבים, תוך ביצוע התאמות הכוללות שינויים ותוספות, עד להתאמה מרבית לדרישות הלקוח. לחברה יש ניסיון בתכנון וייצור במות בתכנון הנדסי מתקדם, על פי התקנים המחייבים ולשביעות רצונם של הלקוחות.

 

מעוניינים לקבל מידע נוסף אודות במות הרמה ובמה טלסקופית? יש לכם שאלות לגבי דגם ספציפי? אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר ונשמח לענות לכל שאלותיכם.

צפו בסירטון על יו.די.אס