כל מה שרציתם לדעת על מתקני גרירה תעשייתיים

למי מיועדים מתקני גרירה? אילו סוגים קיימים? עד איזה משקל ניתן לגרור? תשובות לשאלות אלו ולאחרות תוכלו לקבל במאמר הבא.

מתקני גרירה מאפשרים לשאת ולשנע ציוד במשקלים שונים ממקום למקום. בעבר פעולה זו נעשתה בעיקר באמצעות עגלות גרירה, מריצות והעמסה ידנית, אך כיום קיימים פתרונות טכנולוגיים מתקדמים המאפשרים גרירה של מטענים שונים באמצעות מערכת פיקוד אלקטרונית.

מתקני גרירה של חברת יו.די.אס אינטרנשיונל

חברת יו.די.אס אינטרנשיונל, היא חברה מובילה בישראל בתחום ייבוא ושיווק מוצרי שינוע והרמה. אנו עובדים עם מיטב חברות היצרן בעולם, מתוך שאיפה להביא ללקוחותינו את הפתרונות הטכנולוגיים המתקדמים והטובים ביותר. חלק מפתרונות הגרירה שלנו הם דגמים של עגלות וטרקטורוני גרירה.

עגלות וטרקטורוני גרירה תעשייתיים

אם בעבר היה צריך להעמיס ולשנע באופן ידני את הציוד על עגלות, מריצות או כלי רכב, הרי שכיום חברת יו.די.אס אינטרנשיונל מציעה לכם פתרונות מתקדמים ויעילים יותר.

דוגמה אחת לכך אלו עגלות הגרירה שאנו משווקים. תוכלו למצוא אצלנו עגלות גרירה ודחיפה לכל סוגי המטענים, בעלי כושר נשיאה של עד 6,000 ק"ג. הדגמים שלנו מגיעים עם אביזרים נלווים המאפשרים חיבור של העגלות לגרירה ודחיפה ופיקוד אלקטרוני המאפשר שליטה מרחוק.

דוגמה נוספת אלו טרקטורוני גרירה. הטרקטורונים יכולים לגרור עגלות ומטענים במשקלים המגיעים ל-6 טון, כאשר הטרקטורון מופעל באמצעות נהג השולט בהגה. מהירות הטרקטורון נעה בין 7-17 קמ"ש, תלוי בעומס המטען. ניתן לנהוג גם בשיפועים ובמעברים צרים, בהתאם למידות הדגם.

מתקני גרירה תעשייתיים – למי זה מיועד?

גופים וארגונים רבים יכולים להיעזר במתקני גרירה למגוון מטרות, וביניהם בתי חולים, מלונות, מוסדות ציבור, מפעלים, מחסנים, שדות תעופה, חנויות, חברות הובלה, אזורי תעשייה, מרכזים לוגיסטיים ועוד.

מתקני גרירה תעשייתיים, כמו עגלות וטרקטורונים, מאפשרים להעביר סחורה וציוד ממקום למקום בקלות, ללא מאמץ פיזי רב ותוך חסכון משמעותי בזמן ובכסף.

מלבד שיווק ומכירה, אנו מספקים גם שירות הכולל אחזקה ותיקונים ונשמח לסייע לכם בבחירת מתקני גרירה תעשייתיים לעסק ופעולות תחזוקה לשימור הכלים לטווח ארוך.

צפו בסירטון על יו.די.אס