מה חשוב לבדוק במפרט הטכני של במות עבודה

זקוקים לבמת הרמה? אלו הדברים שחשוב לבדוק במפרט הטכני לפני שאתם ממהרים לקנות.

במות עבודה הן כלי פרקטי המסייע למגוון מטרות בענפי תעשייה שונים. באמצעות במות עבודה ניתן לשנע ולהרים ציוד לגבהים שונים וכך לאפשר אחסון או עבודה בגובה. מכיוון שמדובר בעבודה בגובה, חשוב מאד שהציוד יהיה באיכות גבוהה ובטוח לשימוש, ובנוסף הוא צריך להתאים למטרה לשמה הוא מיועד. לשם כך עליכם לבדוק את המפרט הטכני של הבמה.

למה צריך לשים לב במפרט טכני של במת הרמה?

  • חברת יצרן – בדקו מי חברת היצרן של הבמה. ישנם מספר חברות מובילות בעולם המייצרות במת הרמה וכדאי לחפש אחר שמות מוכרים כמו EDMOLIFT או I LIFT.
  • כושר הרמה – בדקו מהו כושר ההרמה של הבמה. טווח של 200-1000 ק"ג נחשב לטוב, אך ישנן גם במות המיועדות למשקלים נמוכים יותר וצריך לוודא שזה מתאים למשימה אליה אתם מייעדים את הבמה.
  • מצבר נטען – במות אשר עובדות על מנוע חשמלי, כדי לאפשר ניידות של הבמה או כוונון של הזרוע, זקוקות למצבר. חשוב לבדוק את הספק המצבר, כאשר 12 וולט נחשב לכוח סביר.
  • מטען – שימו לב שהבמה מגיעה עם מטען אוטומטי לטעינה.
  • אחריות – בדקו האם המוצר מגיע עם אחריות, מה משך תקופת האחריות ומה היא כוללת?
  • התאמה אישית – לעתים ניתן להזמין במת הרמה מדגם מסוים של אחת החברות בהתאמה אישית לגובה העבודה הנדרש. אם אתם זקוקים לבמות הרמה כדי לעבוד בגובה שאינו סטנדרטי ומופיע במפרט הרגיל של הדגמים הקיימים, כדאי לבדוק האם החברה תוכל לבצע את ההתאמות הנדרשות.

חברת יו.די.אס אינטרנשיונל עוסקת כבר שנים רבות ביבוא שיווק ומתן שירות בתחום ציוד שינוע והרמה. אנו מציעים לכם מגוון רחב של במות עבודה, החל מן הדגמים הפשוטים ועד לדגמים החדשים והמתקדמים ביותר. אצלנו תוכלו לקבל שירות אמין, אדיב ומקצועי ולדעת שיש לכם כתובת לכל שאלה או בעיה.

לקבלת ייעוץ אודות בחירת במות עבודה ופרטים על השירות שאנו מציעים, אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר דרך האתר או בחיוג טלפוני, ונשמח לענות לכל שאלותיכם.

צפו בסירטון על יו.די.אס